چگونه داستانی عاشقانه بنویسیم؟

خیلی وقت ها داستانی که نوشته می شود،تجسمی از دنیای ذهنی نویسنده است.عقیده ای هم وجود دارد که می گوید داستان ها راهی برای رسیدن به آرزوهای ناکام مانده است.داستان های عاشقانه هم از این قضیه جدا نیستند و به تازگی دانلود رمان عاشقانه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

شاید زمانی که ما سعی در نوشتن یک داستان عاشقانه می کنیم،درواقع داریم آرمان هاو ایده آل هایمان از یک معشوق یا رابطه عاطفی را به تصویر می کشیم.بعضی وقت ها که ممکن است نویسنده تا به حال با کسی نبوده باشد،یک آشنایی و قرار رویایی و ایده آل را برای خودش تصور می کند.

پس برای نوشتن داستان های عاشقانه می توانیم به تصورات و تخیلات شخصی خودمان رجوع کنیم.خجالت نکشید.

من بعضی وقت ها با خودم فکر می کنم که این حتی می تواند یک تمرین باشد.به طور کلی داستان نوشتن می تواند راهی باشد تا آدم ها را بهتر بشناسیم.شما تصور کنید که قرار است به صورت جدی به کسی پیشنهاد دهید.زمانی که سعی می کنید واکنش هایش را پیش بینی کنید،شما در حال ساختن یک داستان یا تعریف کردن روایتی هستید.

اینکه پسری که شما باشید،با این ویژگی ها سراغ دختری با آن ویژگی ها می رود و درخواستش را اینطور مطرح می کند.درنهایت آن دختر هم این طور و آن طور واکنش نشان می دهد.

شما یک کتاب علمی نمی نویسید.خیلی وقت ها هم خوانندگان برای یادگرفتن اینکه چگونه یک رابطه شکل می گیرد،رمان نمی خوانند.برای فهمیدن این موضوع شاید بهتر باشد که یک کتاب آموزشی بخوانند.اما آن ها به دنبال روابط عاشقانه دیوانه وار و منحصر به فردی می گردند که در دنیای واقعی پیدا نمی کنند.

البته که ایده آل های هر آدمی فرق می کند.اماشما به ایده آل خود بپرازید.شاید یک خواننده هم پیدا شد که ایده آلی مشابه ایده آل شما را داشت.شاید حتی آن خواننده یک جنس مخالف بود.بااین حال خیلی وقت ها ما داستان می خوانیم تا بفهمیم بقیه چطور فکر می کنند و دنیا را چطور می بینند.وگرنه که افکار خودمان در سر خودمان و درست جلوی چشمانمان است.

چگونه داستانی عاشقانه بنویسیم؟

ها ,یک ,داستان ,عاشقانه ,ایده ,آل ,ایده آل ,وقت ها ,می کند ,خیلی وقت ,یک کتاب ,داستانی عاشقانه بنویسیم؟ ,چگونه داستانی عاشقانه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی الناس کلهم احرار ریاضیات و آمار برای اقتصاد دانشکده علوم قرآنی مراغه سالم زیبا تو آمپاس شديدي هستم mahtabvectora ibanking رزرو هتل های تهران فایل رسون